Nejbližší domácí utkání! CEV Champions League Volley

V úterý 7.12.2021 od 20:00 ženy hostí Igor Volley Novara v Lize Mistrů!

#CLVolleyW #Volleyball #EuropeanVolleyball

thumb
3. 12. 2021

ZMĚNA!

Z důvodu COVID-19 je zítřejší utkání ze strany hostů proti Volejbalový klub - TJ Sokol Šternberk přesunuto na 16. 12.2021.

Nejbližší domácí utkání:

Úterý 7/12/2021 20:00 Champions League

Dukla Liberec ženy - Igor Gorgonzola Novara

thumb
2. 12. 2021

První utkání bere Polsko

První utkání CEV Cup proti PGE Skra Bełchatów prohráváme poměrem 3-0. Odveta se odehraje ve čtvrtek 9.12.2021 od 18:00 v Liberci.

thumb
1. 12. 2021

Utkání CEV Cupu mužů!

Dnes hrají muži proti PGE Skra Bełchatów!

O případném živém přenosu Vás budeme informovat.

thumb
1. 12. 2021

Predzápasový trénink

thumb
29. 11. 2021

Končí trenér mužské složky Michal Nekola

Jedna dlouhá éra je v cíli. K volejbalistům liberecké Dukly nastoupil trenér Michal Nekola v létě roku 2009 a dnes jeho veleúspěšné angažmá skončilo. Důvodem je špatný start do sezony, tým je v tabulce extraligy až osmý s bilancí čtyř výher a pěti porážek, a na to v elitním českém klubu nejsou zvyklí.

thumb

Cev Cup mužů je tady!

Muži v úterý 30.11.2021 vyráží směr polský Belchatow, kde odehrají první utkání Evropského poháru CEV Cup! Utkání je plánováno na středu 1.12.2021 od 18:00.

thumb
28. 11. 2021

Mužská složka prohrává na domácí půdě s Brnem

VK DUKLA LIBEREC – VOLEJBAL BRNO

PEREX – V 10. kole dnes přivítá Dukla Liberec Volejbal Brno. Brno je v průběžné extraligové tabulce na sedmém místě o tři body před domácí Duklou. V případě, že Dukla obhájí domácí neporazitelnost a získá plný počet bodů, posune se s lepším počtem vítězství před dnešního soka. Brno má za sebou velmi těžké středeční utkání v ČP poháru, kde podlehlo doma Ostravě 2:3 na sety a prohrálo i ve zlatém setu a z poháru je venku. Dnes Brno poprvé představí novou posilu z Ruska, diagonálního hráče (Sergey Loktionov). I bez nové posily dokázalo Brno obrátit velice nepříznivý stav a získat v dramatické koncovce první sadu. I druhý set patří hostům, když od stavu 18:18 bylo lepším týmem. Až ve třetím setu Dukla dokázala vybojovat koncovku a snížit. Dukla slibně vstoupila do čtvrté sady, ale od poloviny setu mělo Brno jasně navrch a Dukla poprvé doma prohrává

thumb
23. 11. 2021

Živě: Liga mistrů!

Živý přenos utkání žen Ligy Mistrů zde: vldinamo.ru nebo na ivysilani!

thumb
13. 11. 2021

Živě prenosy dne 13.11.2021

thumb
12. 11. 2021

Ve šlágru 12. kola UNIQA extraligy žen ukončila Dukla vítěznou sérii Králova Pole

VK DUKLA LIBEREC – VK KRÁLOVO POLE

Vedoucí celek UNIQA extraligy žen VK Dukla Liberec dnes ve 12. kole přivítal na své palubovce druhý celek v pořadí VK Královo Pole z Brna. Dukla poprvé v letošním ročníku prohrála až 11. kole u Šelem 3:1 po neuvěřitelně vyrovnaných setech (27,-10,23,30). Ale i Královo Pole letos hraje velice dobře a naposledy prohrálo právě s Duklou ve třetím kole těsně 2:3 v domácím prostředí. Od tohoto zápasu vždy naplno bodovalo. Ani dnes nepřijelo do Liberce odevzdat nic zadarmo. První set díky kvalitnímu podání a blokům velmi snadno získalo. Druhý set již patřil Dukle, která otočila velmi nepříjemný stav a koncovku přímo vybojovala. Po prohraném setu Královo Pole herně úplně odešlo. Dukla se zlepšila ve všech herních činnostech a zaslouženě zvítězila za tři body.