Extraliga MUŽI 17/18

Rok: 2017

Seznam zápasů

Domácí Hosté Datum Popis Skóre Sety
Boj o 3. místo - 3. zápas České Budějovice VK Dukla Liberec 2018-04-24 2:3 (-22, 19, -19, 21, -5) Detail
Boj o 3. místo - 2. zápas VK Dukla Liberec České Budějovice 2018-04-21 3:1 (25,-22,21,23) Detail
Boj o 3. místo - 1. zápas České Budějovice VK Dukla Liberec 2018-04-17 3 : 2 -22, 21, 18, -21, 16 Detail
Semifinále 4. zápas Kladno VK Dukla Liberec 2018-04-12 3:0 (21,24,19) Detail
Semifinále 3. zápas VK Dukla Liberec Kladno 2018-04-09 2 : 3 19, -20, -17, 22, -14 Detail
Semifinále 2. zápas Kladno VK Dukla Liberec 2018-04-06 3 : 0 26, 25, 23 Detail
Semifinále 1. zápas VK Dukla Liberec Kladno 2018-04-03 3 : 1 22, 18, -21, 27 Detail
4. čtvrtfinále Ostrava VK Dukla Liberec 2018-03-28 0 : 3 -23, -20, -18 Detail
3. čtvrtfinále VK Dukla Liberec Ostrava 2018-03-25 3 : 1 22, -22, 23, 18 Detail
2. čtvrtfinále Ostrava VK Dukla Liberec 2018-03-22 3 : 2 -22, -19, 17, 24, 13 Detail
1. čtvrtfinále VK Dukla Liberec Ostrava 2018-03-19 TV přenos 3:1 20, -22, 20, 16 Detail
9.kolo EX-M Liberec Budějovice 2017-11-27 0:3 (-28,-25,-21) Detail
8.kolo EX-M Liberec Zlín 2017-11-23 V dohrávce 8. kola proti sobě dnes nastoupila VK Dukla Liberec a Fatra Zlín. Na mistrovské utkání UNIQA extraligy mužů se do liberecké haly pod Ještědem přišlo podívat opět velké množství diváků, kteří jistě nelitovali. Dlouhé a pěkné výměny se musely přítomným líbit, navíc domácí celek prodloužil svoji neporazitelnost v letošním ročníku na osm výher bez ztráty jediného bodu. Dnešní utkání bylo velmi dobrou pozvánkou na další utkání v liberecké hale, kam se dostaví v pondělí 27.11.2017 úřadující mistr ČR Volejbalový klub Jihostroj České Budějovice. Utkání začíná před TV kamerami ve 20 hodin a 10 minut. 3:0 (15,20,17) Detail
7.kolo EX-M Benátky Liberec 2017-11-11 0:3 (20,14,15) Detail
6.kolo EX-M Liberec Ostrava 2017-11-04 – V sobotní podvečer do liberecké sportovní haly Dukly zavítal Volejbalový klub Ostrava, který je letos po pátém kole na krásném pátém místě. Na kontě má již tři vítězství, ale ty jsou s celky ze dna tabulky. Dukla letos ve všech zápasech zvítězila za tři body, a i dnes chtěla potvrdit roli favorita utkání. V minulém kole jsme byli dokonce svědky, jak v Brně domácím volejbalistům povolila pouhých 9 bodů v prvním dějství. Svoji dominantu domácí hráči ukázali i v dnešním zápase. Hosté měli v prvních třech setech setboly. Pouze ve třetím setu se Ostravě podařilo setbol proměnit, ale to na zisk bodů nestačilo a po 123 minutách odjížděli z Liberce s prázdnou. Dukla i pošesté si letos připisuje plný počet bodů a nadále se vyhřívá v čele naší nejvyšší soutěže společně s úřadujícím mistrem z Českých Budějovic. 3:1 (25,25,-26,20) Detail
5.kolo EX-M Brno Liberec 2017-10-26 0:3 9:25 | 22:25 | 22:25 Detail
4.kolo EX-M Liberec Příbram 2017-10-21 Dukla i přes těžký los drží po třetím kole svoji neporazitelnost v letošním ročníku UNIQA extraligy mužů. Na její výbornou hru nestačilo ČZU Praha, Kladno ani Karlovarsko. To dnešní soupeř Dukly v prvním kole podlehl před TV kamerami úřadujícímu mistru z Jihu Čech bez zisku setu. Ale od druhého kola ukázal SITEX svoji letošní sílu a dvakrát naplno bodoval a i dnes chtěl potvrdit svoji stoupající formu. Proti ale byla Dukla, která navázala na skvělé výkony z televizních utkání, a i po čtvrtém kole má stále plný počet bodů. Tentokrát si připsala tři body za vítězství bez ztráty setu. 3:0 17,22,15 Detail
3.kolo EX-M Karlovarsko Liberec 2017-10-16 1:3 (23,-17,-23,-21) Detail
2.kolo EX-M Liberec Kladno 2017-10-09 V druhém kole UNIQA Extraligy mužů přivítala Dukla Liberec vicemistry z Kladna. Pro obě družstva to byla letošní premiéra před TV kamerami. I přesto, že utkání vysílala ČT Sport v přímém přenose, do liberecké sportovní haly si našlo cestu mnoho diváků. Jenom škoda, že to nebylo dřív, divácká kulisa mohla být ještě větší. Utkání slibovalo volejbal té nejvyšší úrovně a také to tak v Liberci vypadalo. Nádherné výměny z obou stran se museli líbit nejen libereckým divákům, ale i tisícům u svých obrazovek. Nakonec větší vůli po vítězství ukázali hráči Dukly Liberec a zaslouženě zvítězili 3:1 na sety. 3:1 (25:19, 20:25, 25:19, 25:20) Detail
1.kolo EX-M Liberec Praha 2017-09-30 V prvním kole přivítala Dukla Liberec tým vysokoškoláků z Prahy. I přes velkou bojovnost ČZU na body nedosáhlo a favorit utkání si hned v prvním kole připsal plný počet bodů. Dukla Liberec využila novinky letošního ročníku a do bojů o první extraligové body nasadila do zápisu o utkání všech čtrnáct hráčů ze své soupisky, včetně dvou liber 3:0 (15,18,16) Detail